Červenec 2008

Design č.7

31. července 2008 v 23:11 | Jaheira |  moje designy
A zase je tu new design... Dumám nad tím, jestli jsem toho jednorožce nevystřídala moc brzo, ale to je u mě normální, že se vždycky těžko loučím se starým designem xD Tak jak se vám líbí tenhle? Je takovej teplounkej, podle mě... budu moc ráda, když mi napíšete do komentíků váš názor =)
↓↓↓

Mini vlaječky

31. července 2008 v 21:26 | Jaheira |  Bedna všeho možnýho
Anglie:
**********
Německo:
**********
Španělsko:
**********
Francie:

Anime girls - 10

31. července 2008 v 12:06 | Jaheira |  Anime girls

Haku - info

31. července 2008 v 12:01 | Jaheira |  Další postavy...
Haku se narodil ve Sněžné vesnici v Mizu no Kuni (水の国 Vodní země). Když byl Haku malý, tak tuto zemi sužovaly války. Díky jeho Kekkei Genkai (vrozené vlastnosti) byl Haku využíván jen jako nástroj války. Když jeho otec zjistil, že manželka i Haku mají Kekkei Genkai, tak se je pokusil zabít. Hakovu matku zabil, ale Haku se mu zabít neporařilo. I přes to, že byl Haku velmi mladý, tak byl tak silný, že otce přemohl a zabil ho. Poté se toulal po Vlnkové zemi jako všemi nesnášený žebrák. Jednou ho ovšem našel Momochi Zabuza. Přijal ho jako svého společníka, ale používal ho jen jako nástroj k boji. Haku byl Zabuzovi bezmezně oddaný, ale ten ho měl stále jen za věc. Dokonce jednou chtěl po Narutovi, aby Haku zabil, protože mu už připadal neužitečný. Hakovo Kekkei Genkai spočívá v tom, že dokáže najednou ovládat dva živly, vodu a vítr. Jeho jutsu se jmenuje Hyoton (čteme hyoton) a jedná se o techniky ledu, je to trochu podobné technikám, které ovládá První Hokage a Yamato (techniky dřeva - Mokuton).

Když se poprvé objevil, tak se vydával za ninju z Kirigakure no Sato (Skrytá Mlžná vesnice), který chytá uprchlé a zločinecké ninjy (Oinin). Jeho úkolem bylo prý najít a zabít právě Zabuzu. Hakovy techniky jsou všechny velmi silné, často založené na Kekkei Genkai, z nichž nejsilnější je asi Makyou Hyoushou (démonické zrcadlové ledové krystaly). Dále také útočí pomocí Sensatsu Suishou (tisíc letících vodních jehel smrti). Haku zatím jediným ninjou, který dokáže používat pečetě pouze jednou rukou. To může být další jedinečná dovednost, kterou si vymyslel nebo to možná je další vrozená schopnost (Kekkei Genkai).
Haku zná dokonale lidskou anatomii, a tak může zranit, zabít nebo jinak vyřadit svého nepřítele skoro okamžitě pomocí jeho jehel, je totiž opravdu velmi dobrý v Shinjutsu (akupunktura). To ukázal například tak, že hodil dvě jehlice na zadní stranu Zabuzova krku, čímž ho uvedl do kómatu, v kterém vypadal jako mrtvý. Stejnou věc potom provedl i Sasukemu. Hatake Kakashi si tak uvědomil, že Haku byl zřejmě učněm v ANBU akademii, protože ANBU znají dokonale anatomii těla.
Haku má také úžasný pozorovací talent. Po tom, co jen jednou vidí nepřítelův hmat, tak dokáže vymyslet, jak se mu příště vyhnout. Například porozuměl Kakashiho sharinganu a radil Zabuzovi, jak proti tomu bojovat.
Při poslední bitvě na mostě, který byl poté pojmenován Velký Narutův Most, Haku obětoval svůj život, když skočil do Kakashiho Raikiri (bleskové ostří), aby zachránil Zabuzu. Haku řekl, že bojoval pro svůj vlastní sen (chtěl, aby se Zabuzovy sny staly skutečností). Jak řekl Kakashi, Haku měl čistou duši, pravou a čistou, jako právě napadaný sníh.

Zajímavosti

Mnoho lidí (v anime i manze) si spletli Haku s dívkou. Dokonce i Uzumaki Naruto řekl, že vypadá lépe než Haruno Sakura. Haku je mezi fanoušky stále velmi populární, i přes to, že dost brzy zemřel. Poslední dobou ale vypadl z top ten oblíbených postav.

Překlad jména

Jméno "Haku", v kanji psáno jako 白, znamená "bílý". Což se také vztahuje k jeho čisté povaze. Dríve se myslelo, že Hakovo příjmení je "Shiro", což také znamená "bílý", ale nakonec se to ukázalo jako blbost. V Malajské verzi Naruta totiž Haku přejmenovali na Shiro.

Sasuke a jeho bojové umění 3

31. července 2008 v 11:37 | Jaheira |  Sasuke UchihaSasuke kill Itachi

30. července 2008 v 10:56 | Jaheira |  Naruto videa

166 - 170 diplom

30. července 2008 v 9:00 | Jaheira |  Moje diplomy .
166↓
167↓
168↓
169↓
170↓


13.bleskovka

29. července 2008 v 17:16 | Jaheira |  BLESKOVKY

Téma: FANTASY

◘ Ahoj →
◘ Co je to za fantasy zvíře? →
◘ Myslíš že je to těžká otázka? →
◘ Tady je menší nápověda: Toto zvíře se objevilo v Harrym Potterovi.. tak co, už víš? xD →
◘ Líbí se ti (s tímhle zvířetem bude můj popříští design, ale né přesně tenhle obrázek xD)→
◘ Copak máš teď na sobě?→
◘ Je u tebe taky bleskovka? →
◘ Co na diplomek? →
◘ To je vše, až budou diplomy, tak se ozvu, papa →

Diplomy za 12.bleskovku

29. července 2008 v 17:09 | Jaheira |  Diplomy
Ták, a už mám diplomy za 12 bleskovku. =) Doufám, že se vám budou líbit =)
↓↓↓


Dáreček od Calypso

29. července 2008 v 15:13 | Jaheira |  Od SBček

16.řetězák

28. července 2008 v 13:39 | Jaheira |  Řetězáky
Tomuhle melému koťátku se chce spinkat.
Když se podepíšeš,určitě se mu bude krásně spát..Tak do toho!

161 - 165.diplom

28. července 2008 v 11:19 | Jaheira |  Moje diplomy .
161↓
162↓
2
163↓
164↓
165↓

Vyhodnocení Ty v Naruto pro selin.free

27. července 2008 v 23:37 | Jaheira |  Ty v Naruto

TY:

Takhle vypadáš:
◘ Tvoje jméno: Selin Yuuki
◘ Tvůj věk: 17
◘ Tvoje vesnice: Kamenná
◘ Tvoje pozice: Třída S
◘ Tvoje minulost: Tvoje mynulost byla smutná.. Měla jsi těžké a krvavé dětství. Narodila jsi se v Kamenné vesnici a svou rodinu sji ze srdce nenáviděla. Otec tě nikdy nenechal odpočinout, podceňoval tě, protože jsi dívka. Už od mimina jsi neměla pokoj, pořád jsi slyšela, jak jsi slabá a nepovedená... a matka to ignorovala, stejně jako ignorovala tebe. Oba jsi je nesnášela, tak jako oni neměli rádi tebe. Usmysle jsis, že budeš tvrdě trénovat a jednoho dne jim ukážeš jak jsi silná... takhle to bylo do tvých jedenácti let a pak se stalo veliké neštěstí. Na váš dům zaútočili neznámí nájezdníci, které najal můž, kterého jsi nikdy nevystopovala. Můži zaútočili na tvé rodiče, matka byla slabá a bezbranná a brzy jim podlehla, ty jsi zrovna pomáhala otci se dvoumi muži a když jsi vyděla jak tvoje matka umírá, všechna nenávist byla ten tam. Oskočila jsi od otce a vrhla se na vraha, který zabil tvou matku a ve chvíli jsi ho probodla. Probudila se v tobě bojechtivost a zuřivost a začala jsi zabíjet, pak jsi vyděla, jak tvůj otec padá... Vběhla jsi před něj, aby jsi ho chránila, ale už bylo pozdě... Otec umíral a ty jsi těsně před jeho smrtí zabila v záchvatu zuřivosti ostatní vrahy. Byla jsi silnější než tvoje matka a otec dohromady a otec ti to chtěl na poslední chvíli říct, ale už to nestihl.. Nikdy se nedozvíš, že tě těsně před svou smrtí obdivoval... Zjistila jsi, že nájezdníky poslal Orochimaru, nezajímala jsi se proč, chtěla jsi boj a tak jsi v 17 letech odešla z kamenné vesnice k Akatsuki, aby jsi zabyla Orochimara.
Tvoje povaha a schopnosti: Z přísnosti svého otce jsi silná, neuvěřitelně silná... Tvým snem je odejít k Akatsuki a zabít Orochimara, již na tom pracuješ... Odjakživa jsi bojechtivá, drzá, milá, chytrá a neuvěřitelně tajemná. Většina lidí tě má rádo... Máš bílé vlasy a červené oči, nosíš bílý hábit, podle kterého to vypadá, jako že jsi neporazitelná profesionálka, vypadáš mile, ale jde z tebe respekt. Vynikáš v Genjutsu a Ninjutsu a učíš se i Taijutsu, které se ti velice daří. Když při boji už hodně zuříš, tak vyvoláš draka Tibuuiho, ale není to normální drak, ale bílý drak a chrlí led... Když už jsi akhle rozparáděná, tak se tě bojí každý... ale jinak jsi docela milá, tajemná holka
***

TY MEZI LIDMI:

◘ Tvůj kluk: Deidara
○ A jak jste se dali do hromady? Když jsi přešla k Akatsuki, hned jste se do sebe zamilovali a to je vše... úplně normální láska
◘ Tvoje nejlepší kamarádka: Temari
◘ Tvůj nejlepší kamarád: nemáš... (Sasori zemřel..)
◘ Osoba, kterou nesnášíš: Orochimaru
***

CO O TOBĚ ŘÍKAJÍ:

◘ Jounini a učitelé:
○ Kakashi: hm...je obdivuhodná...
○Gai: mě příjde jako milá a chytrá holka
○Asuma: je mi jí líto...měla to hold těžký
○Iruka: Ale vypořádala se s tím znamenitě...
○Baki: ano, už teď je obrovsky silná a ještě přibývá na síle...
○Kurenai: nelíbí se mi, že přešla k Akatsuki
○Anko: lno, když chce zabít Orochimara
○Shizune: Já jí obdivuju, že se ani nezajímá o to, proč její rodiče zemřeli..
◘ Studenti:
○Neji: Je silná, sportovní, a milá.. na rovinu: líbí se mi
○Naruto: mě se na ní líbí, že jde za svým snem...
○Rock Lee: má super draka...rád bych si ho prohlídnul...
○Sakura: to bych ti nedoporučovala Lee, to bys jí musel dostat do jistýho rozpoložení, kdy zrovna není jemná jako kopretinka..
○Sasuke: Nemám jí rád, když je u Akatsuki.. asi se proti ní někdy ocitnu v boji...
○Shikamaru: wow..Sasuke, tak to ti nezávidím
○Ino: No..normální holka no... taková nezajímavá..
○TenTen:Nezajímavá?? To teda ne! Já jí obdivuju! Chtěla bych být jako ona, tak silná... a taky že jednou budu, je to můj idol..
○Chouji: já bych si s ní moc nezahrával
○Shino: no jo, aby sis náhodou nechtěl upíct otho draka xD
○Kiba: To není moc sranda..ten drak je fakt úchvatnej..
○Kankurou: hm.. kámoška mý ségry, a co má bejt?
○Hinata: no.. já jí nemám ráda... je u Akatsuki a na mě je moc bojechtivá
○Gaara: Líbí se mi, chtěl bych s ní někdy zkusit bojovat..
○Temari: Je to moje suprová kamarádka, silná a můžu se na ní spolehnout =)


Andalusian

27. července 2008 v 11:37 | Jaheira |  Videa s koňmi
Nádherná ukázka Přirozené komunikace z Apassionatty..... Určitě stojí za shlédnutí!
↓↓

Shikamaru použil jutsu.. chudák Sasuke xD

26. července 2008 v 22:27 | Jaheira |  Sasuke Uchiha
Shikamaru použi stínové jutsu xD xD
*********************
A tady původní velikost xD
↓↓↓


12.bleskovka

26. července 2008 v 18:34 | Jaheira |  BLESKOVKY
Ták, tohle bude taková "clasic" bleskovka xD
↓↓↓
◘ Čawec→
◘ Jak se máš? →
◘ Co je podle tebe nej?: koně/ Anime/ móda →
◘ Jaké plemeno koně je na obrázku? (pokud se nezajímáš o koně, tak tuhle otázku nemusíš vyplňovat, ale ostatní už jo) →
◘ Líbí se ti? →
◘ Jaká je to barva? →
◘ Co máš teď na sobě? →
◘ Prosím hlásni pro mě →TADY←
◘ Děkuju =) Kolikátý to byl hlas? →
◘ Co na diplomek? →
◘ To je vše, papa =) →
**********************************************************************
• A tady už mimo bleskovku... jen tak pro zajímavost.. Viděli jste tohle video? CLICK
Je dost možný, že jo, protože je hodně známí, ale ti co ho neviděli, tak doporučuju shlídnout =) To se musí líbit každýmu =)