Únor 2008


Divoké kmeny

24. února 2008 v 17:26 | Jaheira |  Online hry
Divoké kmeny je bowser hra, která se odehrává ve středověku


Sea fight

24. února 2008 v 17:21 | Jaheira |  Online hry


Virtuální jezdecký klub Koňský sen

24. února 2008 v 17:02 | Jaheira |  Online hry
Všichni milovníci koní si tuto online hru zaručeně oblíbí! Koňský sen je virtuální klub, ve kterém si můžete pořídit vlastního koníka, starat se o něho, závodit s ním, trénovat... Vše je pouze virtuálně - to znamená, že tuto "hru" nemůžete brát jako skutečnost. Je to pouze hra a nikdo vám nic nezaručuje.
která se musí dodržovat, jinak je zle. Nemyslete si však, že je teto virtuálka bez pravidel! Jako každá jina má určitá pravidla.

Programátor a majitel je Drizzdt

Přeju hodně zábavy!


Smrt Marissy

19. února 2008 v 19:29 | Jaheira |  The O.C. California

Misha Barton - Umí víc než dobře vipadat...

19. února 2008 v 19:19 | Jaheira |  The O.C. California
Nosila jsem tlusté brýle a ohavné teplákovky - a neměla jsem žádné kamarády!" vzpomíná hvězda seriálu "O.C California" Mischa Barton na své dětství. ,,Stálo mě spousta úsilí prosadit se. Nic jsem nedostala zadarmo." Je to k nevíře, protože dnes je tato rodilá Angličanka supersexy a velmi oblíbená: Zdobí titulní stránky prestižních magazínů, designéři se perou, aby předváděla jejich modely, kosmetické firmy usilují, aby se stala jejich tváří. Hrála ve více než 20 filmech a seriálech. Kluky si vybírá mezi milionářskými synky nebo rockovými zpěváky. Když ji byli čtyři, přestěhovala se Mischa s rodinou z Londýna do New Yorku. Tady se rozjela jejíherecká kariéra. Možná si ji pamatujete z hororu "Šestý smysl". " jsem ta děsivá holka pod postelí - kdo film viděl, určitě si na tu scénu vzpomene!" V roce 2003 odjela Mischa na natáčení seriálu "O.C California" do Los Angeles. V epizodách ze života teenagerů z bohatých amerických rodin hraje sladkou Marissu Cooper, která řeší rodinné problémy rozhoduje se mezi rebelským Ryanem (Ben McKenzie) a uhlazeným Lukem (Chris Carmack). Mischa a Ben vytvořili pár i v soukromí, pak to ale mezi nimi začalo skřípat. Důvod? Její pracovní vytížení a jiní kluci… Po třech letech v seriálu chtěla Mischa zkusit něco jiného a rozhodla se skončit. Tvůrci její odchod pojali dost dramaticky - nechali ji zemřít! Mischa se ze své seriálové smrti rychle otřepala a vrhla se do nátuče Haydena Christensena v romantické komedii "Virgin Territory". Kromě toho natočila sexy video k singlu Jamesa Blueta "Goodbye My Lover". A pokud vše vyjde podle jejich smělých plánů, rozšíří už brzy řadu "Zoufalých manželek".
Bravo

Benjamin McKenzie: ,,Kvůli té pravé bych se na O.C. klidně vykašlal!"

19. února 2008 v 19:12 | Jaheira |  The O.C. California

Pravé poledne, Holywoos Boulevard, L.A. Z obchodu se vyhrne namakaný týpek v černé kožené bundě a čepic naražené hluboko od očí! Přepadení?! Ne, to si jen Benjamin McKenzie, hvězda seriálu O.C., chtěl nepozorovatelně nakoupit - ale okamžitě se kolem něj seběhne houf ječících fanynek. "Dosud jsem si na ten humbuk kolem sebe nezvykl," svěřuje se později v kavárně. Ještě před třemi lety byl Ben neúspěšným hercem, který si vydělával jako číšník. Vystudoval ekonomii na univerzitě a až pak se zhlédl v v herectví. V roce 2003 se v castingu ucházel o roli v seriálu, aniž by tušil, že se díky ní přes noc stane hvězdou. Hraje v něm totiž sympatického rebela, který způsobí rozruch, kdekoli se objeví. A všechny holky na něj letí. Jenomže ve skutečném životě je Benji úplně jiný než otrlý macho: "Seriál mi převrátil život naruby! Ve škole jsem platil za šprta, neměl jsem skoro žádné kamarády a pro holky jsem byl vzduch. Ale vlastně se holkám dnes nedivím: když mě před natáčením našmínkujou, oblíknou mi drahý hadry, abych vypadal sexy, tak si kolikrát připadám jako Brad Pitt!" J V seriálu hraje Benji 16tiletého Ryana, který se zamiluje do své sousedky Marissy. Jiskřilo to mezi nimi i v soukromí? "Mischa je ta nejsladší holka, kterou znám, ale nikdy jsme spolu nechodili!" tvrdí Ben. Jaké dívky ho přitahují? "Líbí se mi dlouhánky, které jsou přirozené a nebojí se udělat první krok, protože já se k tomu většinou neodhodlám." Kvůli natáčení seriálu přesídlil 175 cm vysoký fotbalový fanoušek z Austinu v Texasu do L.A. Přestože za jednu epizodu inkasuje v přepočtu 500 000 Kč, žije stejně skromně jako v době, kdy nebyl slavný. Bydlí v malém bytě, uklízí si sám a ven moc nevychází. Rád by našel spřízněnou duši, ale přiznává, že to není jednoduché: "Pár známostí jsem měl, problém ale je, že si nemůžu být jistý, jestli to se mnou holka myslí vážně, nebo se vedle mě chce jenom zviditelnit." Co je pro něj nejdůležitější: láska, nebo seriál? Ben tvrdí: "Momentálně určitě kariéra. Ale kvůli té pravé bych se na O.C. klidně vykašlal!" Jenomže - tu pravou dosud nepotkal…
Bravo


Adam Brody X Seth Cohen - FOTO

19. února 2008 v 18:49 | Jaheira |  The O.C. California

Tak tady jsou nějaký jeho fotečky =o)


Tom Welling

18. února 2008 v 17:14 | Jaheira |  Herci


Životopis

Tom Welling se proslavil titulní rolí v populárním seriálu Smallville, v němž ztvárnil postavu teenagera Clarka Kenta, který se snaží ovládnout své superschopnosti. Na stříbrném plátně debutoval v roce 2003 v rodinné komedii Dvanáct do tuctu se Stevem Martinem a Bonnie Hunt. V roce 2006 natáči jeho druhé pokračování. Prvním velkým zlomem v jeho kariéře se stal v roce 1999 romantický miniseriál Soudkyně Amy.

V roce 2005 se objevil v roli Nicka Castlea ve filmu režiséra Ruperta Wainwrighta Mlha, který vypráví o obyvatelích malého městečka jménem Antonio Bay, které terorizuje děsivá a nenávistná síla, jež se ukrývá ve smrtící husté mlze. Pod jejím závojem číhá hrůzyplné tajemství, které musí lidé z města odhalit dříve, než bude pozdě.

Filmogafie

2005Dvanáct do tuctu 2 (Cheapher by the dozen 2) ...Charlie Baker
2005Mlha (Fog, The) ...Nick Castle
2004Dvanáct do tuctu (Cheaper by the Dozen) ...Charlie Baker
2004Smallville...Clark Kent

Foto


Misha Barton - Marissa Cooper - FOTO

17. února 2008 v 19:32 | Jaheira |  The O.C. California
A tady máte spóóóóóóóustu jejích foteček =o)

Benjamin McKenzie X Ryan Atwood - FOTO

17. února 2008 v 19:07 | Jaheira |  The O.C. California
tak tady máte spoóóóóóóustu jeho foteček.. =o)

Rachel Blislon X Summer Roberts

17. února 2008 v 16:10 | Jaheira |  The O.C. California
NAROZENA: 25.8.1981, Los Angeles / Kalifornia
BYDLIŠTĚ: Hollywood - Los Angeles
BARVA VLASŮ: světlehnědá
BARVA OČÍ: hnědá
VÝŠKA: 163cm
ZÁLIBY: sbírá boty, jogging
NA ČEM UJÍŽDÍ: basketball, móda od Coco Chanel, kolega z OC Adam Brody, do kterého se na place zamilovala a v říjnu v roce 2004 se zasnoubili.
ŽIVOTOPIS
Rachelle Jade Bilson už od malička připomínala všem princeznu. Její starší bratři a rodiče ji hýčkali na její narozeniny a důsledek toho byl, že vyrůstala naprosto pohodlně. Během jejích dětských let se učila, jak si obmotat její starší sourozence a přátele okolo jejího malého prstu, který byl roztomilý, mazaná dívka, které nikdo nemůže pomoci jen láska. Přitom prokázala, že má přirozený talent pro stání před kamerou. Její rodina ji povzbuzovala, aby dodržovala správné držení těla, aby byla jako patřičná herečka. Když jí bylo 7 let, Pan a Paní Bilsonovi pomohli jejich dceři v první roli ve filmu "The Wrong Guys" s komikem Louie Andersenem. Rachel pokračovala v konkursech pro role v průběhu jejich brzkých let na Vysoké Škole Notre Dame. S přímluvou blízkých přátel dostala úlohu v sedmi epizodách minisérie Human Target. Role byla malá, ale s pomocí Bilsonových uskutečnilo hraní něco, co chtěla dělat trvale. Následující stupňování sledovalo tuto novou vášeň a pronajatý agent jí pomohl vkročit do slávy. Rachel bije pobřeží s "THE OC" - Poděkování věrným zkoušejícím a vlivnému agentovi, Bilsonová dosáhla nového vrcholu v roce 2003. Objevila se v epizodě Buffy přemožitelka upírů a 8 Simple Rules. Díky tomuto projevu byla Rachel pozvána aby se účastnila konkursu pro FOX's, potenciální nový hit The O.C.. Show byla zaměřována na tentýž konkurs jako dříve úspěšné přehlídky Beverly Hills 90210 a Melrose Place. Tohle bylo perfektní v řadě s Rachelinými schopnostmi, jejíž mladistvá, zářivá osobnost a sexy vzhled, ohromil producenty The O.C.. Byla obsazená do role Summer Roberts, nejlepší kamarádky Marissy Cooperové (Mischa Barton). Od posledních fantastických premiér v létě 2003, se mluvilo o Rachel Bilson jako o nové hvězdě a je uváděná v těchto časopisech jako například Zink, Stuff, CosmoGirl a YM. Díky seriálu The O.C., by Rachel měla mít přibližně po mnoho let popularitu, myslíme že její talent a krása může ukazovat její velké i malé tváře.
RACHEL V SERIÁLU:
Summer: divoška.....je hvězdou střední školy a nejlepší kámoškou Marissy. Summer touží po oslnivé kariéře a chce být ještě bohatší, než je teď její rodina. Proto 16letá dívka spřádá složité intriky a využívá všechny kolem sebe - mezi nimi také Setha, který je do ní po uši zamilovaný - k vlastnímu prospěchu!

Adam Brody X Seth Cohen

17. února 2008 v 16:05 | Jaheira |  The O.C. California
NAROZEN: 15.12.1979, San Diego / Kalifornie
BYDLIŠTĚ: Hollywood - Los Angeles
BARVA VLASŮ: tmavěhnědá
BARVA OČÍ: hnědá
VÝŠKA: 180 cm
ZÁLIBY: skateboard, surfování, basketball
NA ČEM UJÍŽDÍ: preclíky s jogurtovou polevou, sebevědomé holky se smyslem pro humor, kino: ,,Miluju když na ranních a odpoledních představeních sedím v kinosále úplně sám"
ZAJÍMAVOSTI:
- Chtěl se stát profesionálním surfistou
- Není je až tak dobrej "skejťák"
- Má rád tu stejnou hudbu jak jeho seriálová role Seth Cohen
- Má rád tzv.emo hudbu
- Španělština nebyla jeho silnou stránkou
- Má bratry dvojčata Matta a Seana
- Je obrovský fanošek Vince Vaughna
- Adam tvoří emo hudbu jako např. Ben Folds a Bright Eyes.
- Adam chce jednoho dne hrát s Benem Stillerem nebo Ovenem Wilsonem
ADAM V SERIÁLU:
Seth: outsider... 16letý teeneger je nechutně bohatý, pochází z vážené rodiny - a přesto je pro běžný život naprosto nepoužitelný!! Když se do jeho domu přestěhuje rebelský Ryan, doufá Seth, že s jeho pomocí se konečně dostane ze své nedobrovolné ulity a získá více šancí u dívek - především u Summer. A skutečně: s divokým bratrem za zády se nesmělému snílkovi podaří vystoupit ze svého stínu.....

Misha Barton - Marissa Cooper

17. února 2008 v 16:04 | Jaheira |  The O.C. California
NAROZENA: 24.1.1986, Londýn / Anglie
BYDLIŠTĚ: New York City a Los Angeles/Kalifornia
BARVA VLASŮ: blond
BARVA OČÍ: modrá
VÝŠKA: 174cm
ZÁLIBY: spánek, nákupy, kino knížky
NA ČEM UJÍŽDÍ: rocková muzika Good Charlote, SUM 41, Coldplay a U2
MISCHA V SERIÁLU:
Marissa: Stydlivka...hezoučká šestnácka je milá, bohatá dívka odvedle - a pak její otec rodinu finančně zruinuje a manželství jejich rodičů se rozpadá. Naštěstí je tady jestě milý soused Ryan - marissa v něm najde oporu...

Benjamin McKenzie X Ryan Atwood

17. února 2008 v 16:02 | Jaheira |  The O.C. California
NAROZEN: 12.9.1978, Austin / Texas
BYDLIŠTĚ: Los Angeles-Kalifornia
BARVA VLASŮ: blond
BARVA OČÍ: modrá
VÝŠKA: 175cm
ZÁLIBY: basketbal, čtení, jogging, vaření
NA ČEM UJÍŽDÍ: Outkast, vanilková zmrzlina, grilovaná žebírka
ZAJÍMAVOSTI:
- Ben si změnil jméno, protože už existuje herec s jménem Ben Schenkmann a aby vylíčil změnu se jmenuje už jen Benjamin McKenzie.
- Benův strejda Robert Schenkkhan je taky herec a dostal Pultizerovou cenu jako autor divadelní hry The Kentucky Cycle.
- Jeho bratr Nat začal už na vyšší střední škole s herectvím.
-Hrají spolu s Adamem Brody a Chris Carmack basketbal.
ŽIVOTOPIS:
Ukončil vyšši střední školu (1997). Nejprve vedla jeho cesta na Univerzitu ve Virginii , která byla potom jeho hlavním zájmem .Povedla jeho studia Národohospodářské vědy a zahraniční politiky poprvé sportoval a to především americký fotbal. Pravdaže učení a čtení nezanedbával, ale na vyšší střední škole neměl odvahu vstoupit na herecký kurz , co se na univerzitě změnilo. Na začátku trávil málo času s hercami ale v průběhu jeho času na internátní vysoké škole (univerzitě) se vic stával jeho zájmem.
Ben dokončil univerzitu v březnu 2001 a rozhodl se pokračovat ne v jeho hlavním oboru který studoval ale v kariéře jako herec. V létě navštívil Wiliamstown-sky divadelní festival a na tomto mistě měl možnost intenzívně nahlídnutí na svět herectví. Potom se přestěahoval s dvěma kamarádami do New York-u ( měsíc před pádem Dvojčat). Ben se stal číšníkem. On poznal , že New York neni místo pro život začínajícich herců a hledal pomoc u svojeho strýčka v Los Angeles. Po příchode do LA se začal jeho nekonečný castingový život. Dostal tam svojí první roli v reklamním spotě na Dr. Pepper , vystoupení v JAG ( Vojenská generální prokuratúra) a dostal hlavní úlohu v seriálu The O.C. California. Když vzall úlohu ,začal jazdit poOrange CountryaChino. S jeho úlohou jako Rayn Atwood se stal slávným a byl kromě jiného nominovaný People Magazinon a zvolený jako erotická mužská televizní hvězda 2003. Napříkk tomu, že jeho filmografie ješte není dlouhá, stav se za několik roků změní.
Teď žije v Santa Monica a ve volným čase čte, kouká na filmy , chodí do fitnes nebo hraje basketbal.
BENJAMIN V SERIÁLU:
Ryan: rebel.... kluk z rozvrácené rodiny se dosatl na šikmou plochu. Když nakonec zůstane na ulici, vezme ho pod svá ochráná křídla idealistický obhájce Sandy Cohen Z Orange County (O.C.). Cohenův syn Seth a Ryan se spřátelí - ale ne všichni v rodine jsou z Ryana odvázaní

Fotky ze seriálu

17. února 2008 v 15:55 | Jaheira |  The O.C. California
nějaký fotečky... =o)

Zajímavosti ze seriálu

17. února 2008 v 15:45 | Jaheira |  The O.C. California
přes to, že v první řadě jsou Tate Donovan (Jimmy Cooper) nebo Chris Carmack (Luke Ward) "stálou" částí herců (mají své "promo" v úvodních titulkách), nejsou v každé epizodě, za to Rachel Bilson (Summer Roberts), která je na začátku jen "guest star" a je v každém díle.

Bazén Cohenovců je jen 4 stopy hluboký, takže scény v něm jsou odehrané na kolenou.

Seriál se původně měl jmenovat "Orange Country", ale protože už existuje film s takovým názvem, rozhodli se producenti raději pro "The O.C."

Adam Brody (Seth Cohen) v jedné epizodě řekl : "Nečtu to, je to jako Kruh. Nechci umřít." Adam Brody si v hororu Kruh (The Ring) zahrál.

Postava Sandyho Cohena byla označená jako v pořadí 25. v seznamu "50 nejlepších TV otců všech dob" (20.června 2004)

Adam Brody chtěl původně hrát postavu Ryana Attwoda (Benjamin McKenzie).

Sethovo postřední jméno je Ezekiel.

Adam Brody (Seth Cohen) nemá rád lodě a vodu. Takže když na konci epizody 1.27 "The Ties That Bind" odplouvá pryč na své plachetnici, není to tak úplně on. Je to 45-i letý dablér s parukou.

Nabídku hrát v OC měl i Chad Michael Murray, který ji ale odmítl kvůli roli Lucasa v dalším teenagerském seriálu "One Tree Hill" (2003).

Summer často mluví o své maceše, která ale nikdy není ukázaná.

Peter Gallagher a Mischa Barton byly první obsazené postavy. Producenti ale měli problémy s Ryanem, poslední herec kteý přišel na poslední chvíli na kasting byl Benjamin McKenzie.

V ukázkách na první řadu měli Cohenovi služku a Cooperovi psa. Ti pak ale beze slova zmizli.

Melinda Clarke a Rachel Bilson měly být původně jen "guest stars", ale jejich postavy si lidi oblíbili a tak se v půlce první řady staly stálými.

Postava Kaitlin Cooperové (Marissina sestra) po první řadě odešla na internátní školu. V třetí řadě se asi po 18-i měsících vrací, a Ryan Attwood říká že ji neviděl od té doby co měla 11. V další epizodě se mluví o tom, že Kaitlin odešla na internátní školu když jí bylo 12. Po několika epizodách oslavuje Kaitlin 15. narozeniny. 18 měsíců po odchodě na internátní školu.

Ryan Attwood přišel od Newportu jako 17-i letý(začátek první řady) a ke konci 3.řady slaví 18. narozeniny.

Když dělal Benjamin McKenzie kasting na Ryana, producenti byli okouzlení tím že vypadal jako Russell Crowe v mládí. Později jsou jednou Ryan a Marissa v kině, a když odcházejí, Marissa říká, že se jí film nelíbil, protože "Russell Crowe by to pro mě nikdy neudělal".

V jedné scéně když se mluví o Marisse (Mischa Barton), říkají, že se podobá na tu dívku z "Šestého smyslu". Vtip je v tom, že Mischa Barton hrálu tu dívku ze "Šestého smyslu".

Když se točila bitka Ryana(Benjamin McKenzie) a Luka (Chris Carmack), Benjamin McKenzie měl předstírat že zakopne, ale zakopl doopravdy a vypadl skutečným oknem. Naštěstí se mu nic nestalo protože v té scéně měl na sobě koženou bundu takže ho neporanilo rozbité sklo.

Poslední epizoda 1. řady se měla půvpdně jmenovat "The Wedding" (Svatba).

Kapela Phantom Planet používá ve svém videoklipu k písni "California" ukázky z úvodních titulek druhé řady (poprvé jste je mohli vidět v epizodě 2.01 "The Distance" a naposled v epizodě 2.24 "The Dearly Beloved").

V epizodě "The Ex-factor" se Kirsten a Sandy a Marissa a Alex dívají na horor "House On Hounted Hill" (Dům hrůzy). V epizodě 1.27 přirovnala Marissa dům Caleba a Julie k Domu hrůzy a Peter Gallagher (Sandy Cohen) si v přepracování tohohle hororu z roku 1999 zahrál.

Když se dělal kasting na Marissu, Josh Schwartz napsal producentům že Marissa musí bát "ta nejkrásnější holka jakou kdy viděli". Ti později vybrali Mischu Barton kvůli její nemotorné kráse (myšleno dobře), a Mischa potom prohlásila : "Vždy jsem byla proti ženským které vypadali jako typické kalifornské plážové blondýny. Nakonec jsem se toho musela vzdát."

Oblíbený seriál Summer je "The Valley" (Údolí). Je to vymyšlený seriál, obdoba Laguny Beach, což je něco jako reality show ze skutečného života teenageruů v Orange Country. Lauren Conrad, která v Laguně Beach vystupovala, o O.C. prohlásila že je to její nejoblíbenější seriál.

I další hvězdy sledují O.C. Gwen Stefani o něm taky kdysi prohlásila že je to její oblíbený seriál a Jessica z PCD řekla že se jí líbí Adam Brody, prý je na něm něco neuvěřitelně roztomilého